Eğitimlerimiz

Profesyonel Eğitimler

  Kariyerinize lezzet katmaya ne dersiniz? Gün geçtikçe profesyonel  gastronomi dünyasında yerinizi almak için geç kaldığınızı düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Belki de hep beklediğiniz»»»

Detaylar »

Amatör Eğitimler

      İster ev hanımı olun ister öğrenci ister kendi işinde profesyonel…  Mutfak becerilerinizi geliştirmek için eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz. Mükellef sofralar yaratabilir,»»»

Detaylar »

Mesleki Yeterlilik Kurumu

      Mesleki Yeterlilik Kurumu Çözümleri Mesleki Yeterlilik Kurumunun sunduğu hizmetler ve yeterlilik sınavlarını kurumumuzda yapıyoruz. https://www.myk.gov.tr/   İşin mutfağından geliyor,»»»

Detaylar »

Gastronomi Turları

   Gastronomi Merkezi ve Tures önderliğinde, bu yıl 40.’sı düzenlenen Host Milano fuarına gidiyoruz.  Fuar’a  geçen yıl 162 ülkeden 150.968 Profesyonel Ziyaretçi»»»

Detaylar »

Yurtdışı Gastronomi Eğitimi

Yurt dışında gastronomi eğitiminizi alabilir veya mevcut eğitiminize yurt dışında devam edebilirsiniz. Yurt dışında alacağınız gastronomi eğitimi; profesyonel hayatınızda farklı bakış açıları»»»

Detaylar »

Hemen Başvur

Vermiş olduğumuz eğitimler ve hizmetler hakkında bilgi almak isterseniz; linkteki başvuru formunu  doldurmanız yeterli. Bizimle kariyerinize lezzet katabilir, sıkıcı çalışma hayatınıza neşeli»»»

Detaylar »